11 czerwca uczniowie klasy II b gościli w naszej szkole swoich Rodziców, aby podziękować im za miłość, trud wychowania i codzienne wsparcie. Piękne wiersze, piosenki, tańce i szczere życzenia wywołały uśmiech na twarzach gości, a w oczach niejednego rodzica pojawiły się łzy dumy i wzruszenia. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną pracę twórczą. Dzięki pani Monice, LiNa Rękodzieło, która przygotowała i przeprowadziła mini warsztaty, dzieci i rodzice wspólnie stworzyli przepiękne pamiątki.
Słodkim zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był wspólny poczęstunek. Przy pysznych ciastach upieczonych przez rodziców oraz dzieci wszyscy mieli okazję do swobodnych rozmów i integracji. Dziękujemy Rodzicom za Waszą obecność i wspólnie spędzony czas!